Reklaminio tento spaudos pavyzdys
Fingerprint paustuvė Kaune pristato: spaudos pavyzdžiai

Reklaminiai tentai: 10 įdomiausių pavyzdžių, kaip patraukti kliento akį

Norite patraukti kliento akį ir išsiskirti iš konkurentų? Pasiekti šį tikslą gali padėti reklaminiai tentai! JAV rinkos tyrimų grupės „Nielsen“ atliktas tyrimas demonstruoja – net 71  proc. vartotojų važiuodami automobiliu atkreipia dėmesį į šiuos spaudos darbus! Žinoma, norint, kad reklama būtų ne tik matoma, bet ir įsimintina, svarbu, užtikrinti jos aktualumą ir paveikumą.

Dėl šios priežasties šiandien FINGERPRINT komanda su jumis dalinasi 4 patarimais, kuriuos iliustruoja įdomiais reklaminių tentų pavyzdžiais! Tikime, jog jie įkvėps jūs interaktyviems ir akį traukiantiems spaudos sprendimams!

1). Mažiau yra daugiau!

Ko gero viena svarbiausių reklaminių tentų taisyklių – mažiau yra daugiau! Žinome, jog apie savo prekes ir paslaugas bei jų naudas visuomet norisi pasakyti kuo daugiau, tačiau tyrimai rodo, jog dėl informacinio triukšmo vartotojai nesivargina skaityti ilgų reklaminių žinučių. Tuo tarpu, ekspertai išskiria, jog optimalus žodžių skaičius reklaminiame tente turėtų būti 6 žodžiai arba mažiau.

Jog vos iš kelių žodžių galima sukurti įdomią ir paveikią istoriją demonstruoja mūsų surinkti pavyzdžiai. Kolorado valstijos žmogiškųjų ištektų departamento tekste tik 5 žodžiai, tačiau įdomus leksinis sprendimas tikrai atkreipia dėmesį! O greito maisto restoranas „McDonald’s“ tente naudoja vos 3 žodžius ir dalį logotipo, visgi ko gero visi suprantame, kur veda geltonoji linija.

Spaustuvė Kaune Fingerprint pristato 10 įdomiausių spaudos pavyzdžių: reklaminiai tentai

Spaustuvė Kaune Fingerprint pristato 10 įdomiausių spaudos pavyzdžių: reklaminiai tentai

2). Reklaminis tentas: Sumaniai išnaudokite vietą

Ypač svarbus žingsnis – vietos, kurioje bus kabinamas arba statomas tentas, pasirinkimas. Žinoma, visų pirma, vieta lemia kiek tikslinių vartotojų pamatys jūsų tentą. Tačiau vieta taip pat gali padiktuoti reklaminės kampanijos idėją!

Pavyzdžiui, žymus elektroninių prekių ženklas „Siemens“ gudriai išnaudojo besisukančias prekybos centro duris ir pavertė jas mikserio antgaliais. Sporto klubas „Powerhouse“ statybų aikštelėje esančias priemonės inkorporavo į tentinį skelbimą, sukurdami įspūdį, jog reklamoje pavaizduoti sportininkai kilnoja svorius. O vienoje iš Austrijos greitkelio poilsio aikštelių veikiantis restoranas „Oldtimer“ taip pat nestokoja sumanumo – jie netoli restorano esantį tunelį transformavo į visas mašinas ryjančią moterį.

Reklaminio tento spaudos pavyzdys Reklaminio tento spaudos pavyzdys Reklaminio tento spaudos pavyzdys

3). Nepamirškite – emocijos skatina pirkti!

Ar žinote, jog vienas veiksmingiausių reklamos elementų yra emocija? Harvardo verslo mokyklos profesorius Geraldas Zaltmanas teigia, jog net 95 proc. mūsų sprendimų pirkti yra priimami remiantis pasąmone ir emocijomis, o ne racionaliu protu.

Dėl šios priežasties vis daugiau prekių ženklų į reklamas stengiasi įtraukti emocinių elementų. Pavyzdžiui, vieno populiariausių žiniasklaidos kanalų pasaulyje „BBC World“ reklaminiuose tentuose  naudojamos šoką ir nuostabą sukeliančios nuotraukos. Dėl stiprios emocinės žinutės šie tentai sulaukė daugybės pagyrų ir pelnė reklamos „Oskaru“ laikomą „Kanų liūtų“ apdovanojimą! Dar viena populiari ir dažnai spaudos reklamoje naudojama emocija yra humoras. O šią emociją savo reklaminiuose tentuose puikiai išnaudojo muzikos transliavimo platforma „Spotify“!

Spaustuvė Kaune Fingerprint pristato 10 įdomiausių spaudos pavyzdžių: reklaminiai tentai Spaustuvė Kaune Fingerprint pristato 10 įdomiausių spaudos pavyzdžių: reklaminiai tentai

4). Išlipkite iš reklaminio tento formato rėmų

Norėdami sukurti įdomią ir paveikią reklamą, nebijokite išlipti iš formato rėmų! Unikalūs, interaktyvūs ir dar nematyti reklaminiai tentai visuomet patraukia vartotojų žvilgsnius ir padeda išsiskirti iš konkurentų.

Atrodo, jog dviratis jau išrastas ir sunku kažką naujo sugalvoti? Pažvelkite į šiuos pavyzdžius!  Tarptautinio filmų festivalio „Calgary“ kūrėjų grupė į reklaminį tentą įmontavo du vandens šaltinius, sukuriančius iliuziją, jog reklamoje pavaizduotas vyras verkia. Tuo tarpu, plaukų dažų gamintojai „Koleston Naturals“ interaktyviai išnaudojo gamtos teikiamus privalumus. O prekės ženklas „Panasonic“ reklamuodamas nosies plaukų kirpimo mašinėlę į pagalbą pasitelkė tikrus elektros laidus. Išskirtiniai sumanymai, tiesa?

Reklaminio tento spaudos pavyzdys Reklaminio tento spaudos pavyzdys Reklaminio tento spaudos pavyzdys

FINGERPRINT spaustuvė Kaune: Aukščiausios kokybės reklaminiai tentai ir kita spauda

Turite išskirtinę reklaminę idėją, tačiau nežinote, kaip ją įgyvendinti? Nedvejokite ir susisiekite su savo srities profesionalais FINGERPRINT spaustuve! Spaudos profesionalai atsakys į visus iškilusius klausimus, o pasitelkę vienus pažangiausių rinkoje spausdinimo įrenginių įgyvendinsime visus jūsų plačiaformatės spaudos norus!

Na, o esant poreikiui visus spausdintinės reklamos sprendimus galime atlikti už jus – nuo reklaminio projekto maketavimo iki tento sumontavimo ir pakabinimo norimoje vietoje!

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykite į mūsų biurą adresu Butrimonių g. 9, Kaunas.

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK paskyroje.