Lipdukai – lipdukų gamyba

Lipdukai yra itin populiari spausdintinės reklamos forma, kuri gali padėti sustiprinti prekės ženklo žinomumą, pasiekti didelę auditorijos dalį, reprezentuoti įmonę ar pranešti apie naujus produktus arba paslaugas FINGERPRINT spaustuvė Kaune užsiima visų rūšių lipdukų gamyba.

 • Greitas gamybos terminas!
 • Atviros kainos!
 • Skaičiuoklės žemiau!
 • Kilo klausimų? Skambinkite!

  Prisegti spaudos failą:

  Užklausos forma

  Lipdukai arba lipdukų gamyba – visos su tuo susijusios technologijos

  Lipdukai yra itin populiari spausdintinės reklamos forma, kuri gali padėti sustiprinti prekės ženklo žinomumą, pasiekti didelę auditorijos dalį, reprezentuoti įmonę ar pranešti apie naujus produktus arba paslaugas FINGERPRINT spaustuvė Kaune užsiima visų rūšių lipdukų gamyba.

  Dažnai nedidelio formato spaudos gaminiai, kurie atlieka informacinę, edukacinę arba reklaminę funkciją. Dažniausiai  naudojami trumpalaikėms reklamoms (trukmė 0-6 mėn.) ant plokščių paviršių arba mažų etikečių spausdinimui, tačiau jei norite jog jie tarnautų ilgiau ir būtų atsparūs lietui ir saulės spinduliams papildomai lipduku gamybai galime naudoti laminatą – padengti apsaugine plėvele.

  Naudojami didelio formato arba ilgo naudojimo reklamos priemonėms, rekomenduojame rinktis aukštesnės kokybės spaudos plėveles. FINGERPRINT spaustuvėje aukštos kokybės lipdukų gamybai naudojame polimerines plėveles su oro kanalais „Bubble free“. Tai leidžia net ir pirmą kartą lipduką klijuojančiam žmogui juos itin lengvai užklijuoti be burbulų. Šio tipo lipdukai puikiai tinka vidutinės ir ilgos trukmės grafikos darbams (trukmė 6-36 mėn.) lygiems ir šiek tiek riestiems paviršiams. Lipduko klijai yra pilko pagrindo, todėl lipdukus klijuojant net ant spalvotų paviršių lipdukas nepersišvies ir išlaikys savo pirminį vaizdą. Į kainą jau įskaičiuotas laminavimas, todėl pasirinkus šį variantą tikrai nereikia dvejoti, kad lipdukai išbluks ar susibraižys. Šie lipdukai geriausias pasirinkimas mėgstantiems ilgaamžiškumą ir kokybę.

  Naudojama plėvelė raižytais klijais – „Bubble free“ technologija. Tai pat, net sulaminuoti yra labai ploni, todėl lengvai formuojami klijuojant. Dėl šių faktorių lipdukai yra idealus pasirinkimas pilnam automobilio klijavimui. Lipdukai automobiliams pavers jūsų transporto priemonę važinėjančia reklama, kuri padės pasiekti plačią auditorijos dalį. Vienas didžiausių šio tipo reklamos privalumų, jog nereikės mokėti už reklaminį plotą, o jūsų reklama bus matoma tiek automobiliui važiuojant, tiek jam stovint aikštelėje. Tai pat pasižymi ypač dideliu ilgaamžiškumu ir plačiomis klijavimo galimybėmis. Naudojame „CAST“ (lieta plėvele) tipo plėvelę, kuri skirtą klijuoti ant stipriai išgaubtų paviršių ilgalaikės grafikos darbams (trukmė 60-96 mėn.) Ypač blizgus paviršius suteikia grafikai ryškumo, bei gylio.

  Pagrindinė perforuotų arba skylėtų lipdukų ypatybė – skirtingai matomas vaizdas. Žiūrint iš vienos pusės vartotojai mato reklaminį arba informacinį pranešimą, iš kitos pusės – permatomą plėvelę. Dėl pastarosios ypatybės šis sprendimas puikiai tinka reklamai ant vitrinų, stiklinių pertvarų, transporto priemonių langų.

  Dažniausiai naudojami reklamai ant prekybinių patalpų grindų, naudojami ofisų nuorodoms, tai pat reklamai sporto aikštelėse. Laminuojami storu, matiniu smulkią struktūrą turinčiu neslidžiu laminatu, kuris turi ypač didelį atsparumą trinčiai ir tai pat yra neslidus, dėl ko yra puikus sprendimas itin didelio praeinamumo vietose. Tai pat apsaugo grafiką nuo UV spindulių ir drėgmės. Skirti klijuoti ant plokščių paviršių, trumpalaikės grafikos darbams (trukmė 3-12 mėn.). Laminatas klijuojamas su 20-50mm užlaida, tam kad maksimaliai prailgintų lipduko tarnavimo laiką. Skirti  grafikai ant grindų, tiek lauke tiek viduje, tai pat ant itin mažą lipnumą (poliškumą) turinčių paviršių. Dėl ypač agresyvių klijų  limpa net ant tokių paviršių kaip: polipropilenas (PP), akrilnitrilo butadieno stireno polimeras (ABS),  poliuretanas (PU), polietilenas (PE). Tai pat kiti mažo poliškumo paviršiai, asfaltas, betonas, tinkas, akmenys, trinkelės, sienos, plytelės ir panašiai.

  Tai efektyvi reklamos ir informavimo priemonė dažniausiai naudojama, trumpalaikiam automobilių reklaminiam apipavidalinimui. Tai pat naudojama reklamai ant metalinių paviršių, šaldytuvų, prekystalių ir kitų magnetą traukiančių paviršių. Dažnai sutinkami  edukacinėse bei žaidimų erdvėse. Išskirtinės magnetinių lipdukų savybės – storas, didelio lipnumo magnetas, visiškai atsparus drėgmei, ir atmosferos poveikiui. Lengvai klijuojasi ir nusiklijuoja daug kartų nuo plokščių, lygių metalinių paviršių.

  • Naudojami kaip lipdukai ant automobilių.
  • Kurti partizaninio marketingo projektus.
  • Darželiuose, mokyklose ir kitose vaikų žaidimų ar edukacinėse erdvėse
  • Ypatingai dažnai naudojami „Lean“ sistemos magnetinėse lentose.

   

  Tai efektyvus sprendimas magnetinės lentos išskirtiniam dizainui sukurti.  Arba tiesiog lengvas būdas iš aplinkoje esančių daiktų pasigaminti lengvai nuvaloma lentą, šiuos lipdukus galima klijuoti tiek ant vitrinų jei tai yra ofisas, tiek ant kitų lygių paviršių jei tai yra gamybinė erdvė. Tai pat šiuos lipdukus galite klijuoti ant įvairių plokščių tokių kaip medžio drožlių plokštės, polipropileno, aliuminio kompozito, putinto PVC ir taip pasigaminti savo norimo dydžio bei dizaino lengvai nuvalomas lentas. Galima rinktis lipduką su skirtingais klijais, galimos dvi opcijos paprastais arba „Buble free“ (raižytų klijų) technologijos, dėl ko lipdukus ypač lengva klijuoti, netgi neturint klijavimo įgūdžių. Lipdukai visiškai atsparus drėgmei ir atmosferos poveikiui. Lengvai klijuojasi  ant  plokščių, lygių bei ašinius lenkimus turinčių metalinių, plastikinių bei kitų paviršių.

  • Įrengiant prezentacijoms skirtas erdves.
  • Susitikimo kambarių įrengimui.
  • Kurti partizaninio marketingo projektus.
  • Darželiuose, mokyklose ir kitose vaikų žaidimų ar edukacinėse erdvėse kur vaikai gali piešti ranka.
  • „LEAN“ magnetinių lentų grafiniam dekoravimui, bei „LEAN“ darbo kultūros objektų kūrimui.

  Aukščiausios kokybės spauda – FINGERPRINT spaustuvėje Kaune

  Spaudai naudojami kokybiški, aplinkai nekenksmingi „Eco-solvent“ dažai, naudojant 8 spalvų sistema – CMYK+Lc+Lm+Lk+Orange. Tai itin aktualu fotografams, kuriems svarbus platus spalvų atkūrimas ir tikri pilki tonai nespalvotoje fotografijoje, o tai pat ir žmonėms kurie ieško aukštos kokybės.

  Taip pat, siekiant išgauti netradicinę lipduko formą, juos galima ploteriuoti – išpjaustyti specialiu įrenginiu.

  Ieškote vietos, kur galėtumėte greitai ir kokybiškai atsispausdinti reklaminius lipdukus? Nedvejokite ir susisiekite su savo srities profesionalais – FINGERPRINT spaustuve! Pasitelkę vienus pažangiausių rinkoje spausdinimo įrenginių įgyvendinsime visus jūsų spaudos norus.

  Na, o esant poreikiui visus spausdintinės reklamos sprendimus galime įgyvendinti už jus – nuo reklaminio projekto maketavimo iki lipdukų užklijavimo reikiamoje vietoje.

  Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykite į mūsų biurą adresu Krėvės pr.43 , Kaunas.

  Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK paskyroje.

  Daugiau apie lipdukus: