Reklaminės vėliavos

Jei ieškote patyrusios, patikimos įmonės, kuri užsiima vėliavų gamyba, daugiau neieškokite – Jūs ją radote FINGERPRINT spaustuvė Kaune gamina aukščiausios kokybės vėliavas.  Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkite gaminti savo išskirtines vėliavas jau dabar. Daugiau informacijos apie vėliavų gamybą ir mūsų produktus, bei paslaugas rasite žemiau.

 • Greitas gamybos terminas!
 • Atviros kainos!
 • Skaičiuoklės žemiau!
 • Kilo klausimų? Skambinkite!

  Prisegti spaudos failą:

  Užklausos forma

  Tekstilės spausdinimas mūsų įmonėje – mes didžiuojamės gamindami aukštos kokybės vėliavas, atstovaujančias verslui, organizacijoms ir šalims visame pasaulyje. Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda turi ilgametę patirtį pramonėje, o mes naudojame pažangiausias technologijas ir įrangą, kad pagamintume vėliavas, atitinkančias jūsų konkrečius poreikius.

  Nesvarbu, ar jums reikia pritaikytų vėliavų verslui, organizacijai ar ypatingam renginiui, mes galime padėti. Siūlome platų vėliavų dydžių, medžiagų ir dizaino pasirinkimą, atitinkantį jūsų poreikius. Be to, galime pasiūlyti dizaino paslaugas, kad vėliavų grafinis dizainas (logotipai, grafika, tekstai) derėtu tarpusavyje, kad būtų pasiektas didžiausias reklaminis poveikis.

  Mūsų vėliavos gaminamos iš geriausių medžiagų, įskaitant patvarius audinius, kurie puikiai atlaiko aplinkos poveikį tiek lauke tiek viduje. Turime galybę skirtingų audinių, skirtu ne tik vėliavų gamybai, bet ir kitoms spausdintos reklamos priemonėms iš tekstilės. Nuo plonų lengvai perpučiamų  iki storų neperšviečiamų nertinių audinių – turime daugybę pasirinkimų. Be to, mūsų audiniai spausdinami tiesioginės sublimacijos būdu, ko pasėkoje gaunasi sodrios spalvos abiejose tekstilės pusėse, o gaminiai ilgaamžiai ir atsparūs blukimui, todėl produktai puikiai atrodys ilgus metus.

  Įmonėje tikime išskirtiniu klientų aptarnavimu. Mūsų komanda glaudžiai bendradarbiaus siekdama užtikrinti, kad jūsų vėliavų dizainas būtų paruoštas nepriekaištingai ir  vėliavos pagamintos pagal jūsų norus ir pageidavimus. Esant poreikiui siūlome greitą gamybos terminą ir konkurencingas kainas. Kad galėtumėt įsigyti reikiamas vėliavas net ir neapiplėšiant banko. 🙂

  Vėliavos yra itin populiari spausdintinės reklamos forma, kuri gali padėti sustiprinti prekės ženklo žinomumą, pasiekti didelę auditorijos dalį, reprezentuoti įmonę ar pranešti apie naujus produktus arba paslaugas FINGERPRINT spaustuvė Kaune užsiima visų rūšių vėliavų gamyba.

  Aukščiausios kokybės vėliavų gamyba – FINGERPRINT spaustuvėje Kaune

  Spaudai naudojami kokybiški, aplinkai nekenksmingi vandens pagrindo Japonų gamintojo „Mimaki“ sublimaciniai dažai, naudojant 4 spalvų CMYK sistemą. Tai itin aktualų  žmonėms kurie ieško aukštos kokybės, bei didelio ilgaamžiškumo ir tai pat nenori kenkti gamtai.

  Vėliavos pjaustomos itin tiksliu „Summa F1612“ pjovimo įrenginiu, todėl tikslumas ir kokybė garantuota.

  Ieškote vietos, kur galėtumėte greitai ir kokybiškai atsispausdinti reklamines vėliavas? Nedvejokite ir susisiekite su savo srities profesionalais – FINGERPRINT spaustuve! Pasitelkę vienus pažangiausių rinkoje spausdinimo bei pjaustymo įrenginių įgyvendinsime visus jūsų spaudos norus.

  Na, o esant poreikiui visus spausdintinės reklamos sprendimus galime įgyvendinti už jus – nuo reklaminio projekto maketavimo iki vėliavų gamybos ir tvirtinimo sprendimų jūsų  pageidaujamoje vietoje.

  Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykite į mūsų biurą adresu Krėvės pr.43 , Kaunas.

  Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK paskyroje.