Reklaminiai tentai

 

Spausdiname reklaminius tentus lauko reklamai, informacijos pateikimui, laikinam ir ilgesniam naudojimui.

Lauko reklamai tentai montuojami ant pastatų, jei leidžia galimybės, arba ant informacinių stovų. Galime sukurti maketus, suderinti ir pagaminti įvairaus dydžio reklaminius tentus, Jūsų pageidavimu tentus sumontuosime ir pakabinsime.

 • Greitas gamybos terminas!
 • Atviros kainos!
 • Skaičiuoklės žemiau!
 • Kilo klausimų? Skambinkite!

  Prisegti spaudos failą:

  Reklaminiai tentai – viena populiariausių spausdintinės reklamos formų, padedanti efektyviai pasiekti didelę vartotojų auditoriją. Nors prieš kelerius metus dėl skaitmeninės reklamos plėtros buvo manyta, jog reklaminių tentų poreikis pamažu nyks, tyrimai rodo, jog ši reklamos priemonė ne tik niekur nesitraukia, bet ir stabiliai auga.

  Reklaminių tentų panaudojimo galimybės šiandien yra gana plačios ir apima daugybę įvairių kūrybinių sprendimų. Visgi, kaip vienas populiariausių reklaminių tentų formų galima išskirti šias rūšis: klasikiniai tentai, MESH tentai,  ROLL UP tentai ir POP UP tentai.

  Tentai – tai plačiaformatės spaudos gaminiai, kurie gali būti kabinami ant pastatų, informacinių stendų, ištempiami virš gatvių, kabinami patalpų viduje kaip reklaminiai, dekoraciniai ar informaciniai pranešimai.

  FINGERPRINT spaustuvė tentų gamybai Kaune naudoja tvirtą ir kokybišką PVC audinį, kuris užtikrina spaudos patvarumą ir ilgaamžiškumą.

  Tai iš specialios tinklelio pavidalo medžiagos pagamintas reklaminis tentas. Šio tipo tentas – daugeliu atveju skirtas atviroms vietoms, kuomet tentas nėra priglaustas prie sienos arba montuojamas ant silpnų konstrukcijų. Siekiant, kad  tento nenuplėštų stiprūs vėjai ar nepridarytų žalos kitos gamtos stichijos, dažniausiai jie naudojami kartu su pastoliais arba įvairiais kitais atitvarais. MESH tentai nereikalauja tvirtos įtempimo konstrukcijos.

  Kompaktiški, mobilūs, vienu rankos judesiu pastatomi ROLL UP tentai yra vieni populiariausių reklamos sprendimų išvažiuojamiesiems renginiams – parodoms, seminarams, konferencijoms.

  Taip pat ROLL UP tentai kaip reklaminė ar informacinė priemonė gali būti naudojami ir prekybos vietose – vitrinose ar prekybos salėse.

  Reprezentaciniai POP UP tentai yra skirti naudojimui mobiliose sienelėse. Tai modernus reklaminis sprendimas dalyvaujant parodose, konferencijose ar kituose renginiuose.

  Pati sienelė yra lengvai sulankstoma ir pastatoma, o spauda prie sienelės tvirtinima naudojant magnetines juostas.

  SVARBU! Tentų skiltyje parduodami tentai yra be pastatomų sienelių. ROLL UP stendus rasite ČIA. POP UP stendus rasite ČIA.

  Aukščiausios kokybės reklaminiai tentai Kaune – FINGERPRINT spaustuvėje

  Ieškote vietos, kur galėtumėte greitai ir kokybiškai atsispausdinti reklaminius tentus? Nedvejokite ir susisiekite su savo srities profesionalais – FINGERPRINT spaustuve! Pasitelkę vienus pažangiausių rinkoje spausdinimo įrenginių įgyvendinsime visus jūsų plačiaformatės spaudos norus.

  Na, o esant poreikiui visus spausdintinės reklamos sprendimus galime įgyvendinti už jus – nuo reklaminio projekto maketavimo iki tento sumontavimo ir net pakabinimo norimoje vietoje.

  Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykite į mūsų biurą adresu Butrimonių g. 9, Kaunas.

  Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK paskyroje.