Mobilūs reklaminiai stendai – dažniausiai skirti įvairiems renginiams, prezentacijoms, konferencijoms ar parodoms dėl savo patogumo ir praktiškumo.

ROLL UP STENDAI

POP UP STENDAI

X – BANNER STENDAI

PLAKATŲ LAIKIKLIAI

FOTOSIENA

Mobilūs reklaminiai stendai

Mobilūs reklaminiai stendai – tai idealus pasirinkimas, norintiems atkreipti parodų, konferencijų ar kitų išvažiuojamųjų renginių dalyvių dėmesį į savo prekes ar paslaugas!

Kaip praktiškiausius ir labiausiai klientų pamėgtus mobilius stendus FINGERPRINT spaustuvė Kaune gali išskirti ROLL UP stendus, POP UP stendus, X – BANNER stendus, plakatų laikiklius bei fotosienas.

ROLL UP mobilūs reklaminiai stendai

Vienu rankos judesiu pastatomi ROLL UP stendai yra ko gero populiariausias sprendimas išvažiuojamiesiems renginiams. Šie mobilūs reklaminiai stendai yra kompaktiški ir lengvai transportuojami. Negana to, dėka stabilios ir tvirtos konstrukcijos, stendas nesilanksto, nesusibraižo ir ilgai tarnauja.

POP UP stendai

Jei norite atkreipti klientų dėmesį masyviu mobiliu reklaminiu stendu, idealus pasirinkimas – POP UP stendas. Nors šie stendai išsiskiria savo dydžiu, tačiau jų transportavimas ir pastatymas nelekia papildomų problemų – stendo sienelė lengvai išsilanksto, o spauda prie sienelės pritvirtinama naudojant magnetines juostas.

X – BANNER stendai

Šie stendai puikus pasirinkimas tiems, kurie reklamai gali skirti tik mažą biudžeto dalį. Tiesa, nors X – BANNER stendai pasižymi žema kaina, lyginant su kitais mobiliais reklaminiais stendais, tačiau tai tikrai nereiškia, jog jie yra nekokybiški, nekompaktiški ar nepakankamai mobilūs.

Plakatų laikikliai

Iš kokybiško aliuminio su lengvai atidaromu rėmeliu pagaminti plakatų laikikliai suteikia galimybę demonstruoti reklaminius plakatus, kurių plotis siekia nuo 60 cm iki 150 cm. FINGERPRINT spaustuvėje Kaune plakatų laikikliai tvirtinami prie specialių kabliukų, kurie gali būti lengvai kabinami bet kurioje vietoje, net lauke.

Fotosiena

Dar vienas dažnas pasirinkimas įmonių renginiams, šventėms ar konferencijoms – fotosienelės. Šie reklaminiai stendai spausdinami ant tento ir montuojami į rėmą, kurio dydis gali svyruoti nuo 120x120cm iki 240x240cm.

Aukščiausios kokybės mobilūs reklaminiai stendai – FINGERPRINT spaustuvėje Kaune

Ieškote vietos, kur galėtumėte greitai ir kokybiškai atsispausdinti mobilius reklaminius stendus? Nedvejokite ir susisiekite su savo srities profesionalais – FINGERPRINT spaustuve! Pasitelkę vienus pažangiausių rinkoje spausdinimo įrenginių įgyvendinsime visus jūsų plačiaformatės spaudos norus.

Na, o esant poreikiui visus spausdintinės reklamos sprendimus galime įgyvendinti už jus – nuo reklaminio projekto maketavimo iki stendo sumontavimo ir net pastatymo norimoje vietoje.

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykite į mūsų biurą adresu Butrimonių g. 9, Kaunas.

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK paskyroje.