Lipdukai

Lipdukai yra viena populiariausių ir mėgiamiausių ne tik reklamos, tačiau ir informacinių priemonių. Mes galime pasiūlyti lipdukų gamybą pagal individualius užsakymus. Gaminame įvairiausių dydžių ir formų lipdukus tinkančius vidaus ar lauko sąlygoms.

EKONOMINIAI LIPDUKAI

AUKŠTOS KOKYBĖS LIPDUKAI

AUTOMOBILINIAI LIPDUKAI

PERFORUOTI LIPDUKAI

GRINDŲ LIPDUKAI

Lipdukai yra itin populiari spausdintinės reklamos forma, kuri gali padėti sustiprinti prekės ženklo žinomumą, pasiekti didelę auditorijos dalį, reprezentuoti įmonę ar pranešti apie naujus produktus arba paslaugas.

FINGERPRINT spaustuvė Kaune gamina įvairių rūšių lipdukus – nuo ekonominio tipo lipdukų iki didelių matmenų aukštos kokybės lipdukų.

Ekonominiai lipdukai – tai įprastai nedidelio formato spaudos gaminiai, kurie atlieka informacinę, edukacinę arba reklaminę funkciją. Dažniausiai ekonominiai lipdukai naudojami trumpalaikėms reklamoms (trukmė 0-6 mėn.) ant plokščių paviršių arba mažų etikečių spausdinimui, tačiau, jei norite, jog jie tarnautų ilgiau ir būtų atsparūs lietui ir saulės spinduliams, papildomai lipdukus galite laminuoti – padengti apsaugine plėvele.

Taip pat, siekiant išgauti netradicinę lipduko formą, juos galima išpjaustyti specialiu įrenginiu – ploteriu.

Gaminant didesnio formato lipdukus, rekomenduojame rinktis aukštesnės kokybės spaudos plėveles. FINGERPRINT spaustuvėje aukštos kokybės lipdukai spausdinami ant polimerinės plėvelės su oro kanalais „Bubble free“. Tai leidžia net ir pirmą kartą klijuoti bandančiam žmogui juos itin lengvai užklijuoti be burbulų. Lipdukams naudojami kokybiški, aplinkai nekenksmingi „Eco-solvent“ dažai.

Taip pat spausdinama naudojant 8 spalvų sistema – CMYK+Lc+Lm+Lk+Orange. Tai itin aktualu fotografams, kuriems svarbus platus spalvų atkūrimas ir tikri pilki tonai nespalvotoje fotografijoje.

Šio tipo lipdukai puikiai tinka vidutinės ir ilgos trukmės grafikos darbams (trukmė 6-36 mėn.) lygiems ir šiek tiek riestiems paviršiams. Lipduko klijai yra pilko pagrindo, todėl lipdukus klijuojant net ant spalvotų paviršių lipdukas nepersišvies ir išlaikys savo pirminį vaizdą. Į kainą jau įskaičiuotas laminavimas, todėl pasirinkus šį variantą tikrai nereikia dvejoti, kad lipdukai išbluks ar susibraižys. Šie lipdukai geriausias pasirinkimas mėgstantiems ilgaamžiškumą ir kokybę.

Automobilių lipdukai yra raižytais klijais pagaminti  „Bubble free“ technologija. Tai pat, net sulaminuoti yra labai ploni, todėl lengvai formuojami klijuojant. Dėl šių faktorių lipdukai yra idealus pasirinkimas pilnam automobilio klijavimui.

Šie lipdukai spausdinami naudojant 8 spalvų sistema – CMYK+Lc+Lm+Lk+Orange kuri labai praplečia spalvų spektrą, bei spausdiną tikrą pilką spalvą. Spausdinant aplinkai nekenksmingais „Eco-solvent“ dažais. Tai itin aktualu dizaineriams, kurie mėgsta tikras spalvas be nuokrypių.

Su automobiliniais lipdukais savo transporto priemonę galite paversti važinėjančia reklama, kuri padės pasiekti plačią auditorijos dalį. Vienas didžiausių šio tipo reklamos privalumų, jog nereikės mokėti už reklaminį plotą, o jūsų reklama bus matoma tiek automobiliui važiuojant, tiek jam stovint aikštelėje. Šie lipdukai pasižymi ypač dideliu ilgaamžiškumu ir plačiomis klijavimo galimybėmis. Šie lipdukai yra „CAST“ tipo dar kitaip vadinami lietais lipdukais, šie lipdukai skirti klijuoti ant stipriai išgaubtų paviršių ilgalaikės grafikos darbams (trukmė 60-96 mėn.) Ypač blizgus paviršius suteikia grafikai ryškumo, bei gylio.

  • Perforuoti lipdukai

  • Pagrindinė perforuotų arba skylėtų lipdukų ypatybė – skirtingai matomas vaizdas. Žiūrint iš vienos pusės vartotojai mato reklaminį arba informacinį pranešimą, iš kitos pusės – permatomą plėvelę. Dėl pastarosios ypatybės šis sprendimas puikiai tinka reklamai ant vitrinų, stiklinių pertvarų, transporto priemonių langų.

Grindims skirti lipdukai dažniausiai naudojami reklamai ant prekybinių patalpų grindų, naudojami ofisų nuorodoms, tai pat reklamai sporto aikštelėse. Lipdukai laminuojami storu, matiniu smulkią struktūrą turinčiu neslidžiu laminatu, kuris turi ypač didelį atsparumą trinčiai ir tai pat yra neslidus, dėl ko yra puikus sprendimas itin didelio praeinamumo vietose. Tai pat apsaugo grafiką nuo UV spindulių ir drėgmės.

Grindų lipdukai skirti klijuoti ant plokščių paviršių, trumpalaikės grafikos darbams (trukmė 3-12 mėn.). Laminatas klijuojamas su 20-50mm užlaida, tam kad maksimaliai prailginti lipduko tarnavimo laiką.

Grindų lipdukai – tai specialūs lipdukai skirti  grafikai ant grindų, tiek lauke tiek viduje, tai pat ant itin mažą lipnumą (poliškumą) turinčių paviršių. Dėl ypač agresyvių klijų grindiniai lipdukai limpa net ant tokių paviršių kaip: polipropilenas (PP), akrilnitrilo butadieno stireno polimeras (ABS),  poliuretanas (PU), polietilenas (PE). Tai pat kiti mažo poliškumo paviršiai, asfaltas, betonas, tinkas, akmenys, trinkelės, sienos, plytelės ir panašiai.

Aukščiausios kokybės lipdukai – FINGERPRINT spaustuvėje Kaune

Ieškote vietos, kur galėtumėte greitai ir kokybiškai atsispausdinti reklaminius lipdukus? Nedvejokite ir susisiekite su savo srities profesionalais – FINGERPRINT spaustuve! Pasitelkę vienus pažangiausių rinkoje spausdinimo įrenginių įgyvendinsime visus jūsų spaudos norus.

Na, o esant poreikiui visus spausdintinės reklamos sprendimus galime įgyvendinti už jus – nuo reklaminio projekto maketavimo iki lipdukų užklijavimo reikiamoje vietoje.

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykite į mūsų biurą adresu Butrimonių g. 9, Kaunas.

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK paskyroje.

Daugiau apie lipdukus: