Spauda ant tekstilės

Marškinėliai

Polo marškinėliai

Bliuzonai

Bliuzonai su gobtuvu

Ieškote išskirtinių būdų kaip reklamuoti savo prekės ženklą? O galbūt norite padovanoti vienetinę dovaną artimam žmogui? Spauda ant tekstilės – tai, ko jums reikia! Dėka šios spaudos formos jūs, jūsų draugai, kolegos arba klientai galės džiaugtis unikaliais tekstilės gaminiais. Termolipdukai ir tiesioginė spauda – du pagrindiniai metodai, kuriuos naudoja Fingerprint spaustuvė Kaune.

Termolipdukai

Termolipdukai naudojami logotipams, užrašams ir kitiems grafikos elementams spausdinti ant tekstilės gaminių. Naudojant šį spaudos metodą, pirmiausia norimas vaizdas atspausdinamas ant specialios medžiagos, kuri vėliau karšto preso pagalba yra perkeliama ant audinio. Dėl šios priežasties spauda ant tekstilės yra ryški, lygi ir sodri.

Termolipdukai gali būti spausdinami tiek ant natūralių, tiek ant sintetinių audinių, tačiau būtina įsidėmėti, kad audinys privalo būti atsparus karščiui. Taip pat naudinga žinoti, jog, pasirinkus šį spaudos metodą, galima spausdinti vienetinius užsakymus.

Būtina atkreipti dėmesį į teksitlės gaminio furnitūrą, t.y., iš ko susideda gaminys. Jei gaminyje yra plastikiniai užtrauktukai, sagutės ir t.t, tuomet tai yra blogas pasirinkimas norint naudoti termolipdukus.

Tiesioginė spauda

Tai spaudos metodas, kai specialiais dažais padengtas audinio paviršius yra užtvirtinamas spaudos presu. Šitai leidžia sukurti itin aukštos kokybės, plačios spalvų gamos gaminius su bet kokio tipo dizainu. Naudojant tiesioginės spaudos technologiją atspausdintas audinys taip pat išlieka minkštas ir malonus nešioti, todėl šis metodas yra ypatingai mėgstamas mūsų klientų.

FINGERPRINT spaustuvėje Kaune tiesioginės spaudos darbus atliekame tik ant 100% medvilnės audinių. O įvairius tekstilės gaminius galime pagaminti nuo 1 vieneto.

Pasitelkiant šiuolaikines technologijas, spauda niekada neprims audinio spalvos ar atspalvio. Spalvotas tekstilės audinys yra gruntuojamas, fonas spausdinamas balta spalva ir tik tada yra spausdinama norima spalva.

Spauda ant tekstilės – FINGERPRINT spaustuvėje Kaune

Ieškote vietos, kur spauda ant tekstilės išgaunama greitai ir kokybiškai? Nedvejokite ir susisiekite su savo srities profesionalais – FINGERPRINT spaustuve Kaune! Pasitelkę vienus pažangiausių rinkoje spausdinimo įrenginių įgyvendinsime visus jūsų spaudos norus. Siūlome rinktis ne tik iš spaudos ant marškinėlių, polo marškinėlių, bliuzonų ar bliuzonų su gobtuvais, bet ir esant poreikiui galime prisiderint prie Jūsų norų.

Visus spausdintinės reklamos sprendimus galime įgyvendinti už jus – nuo gaminių maketavimo ant jų spausdinimo.

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykite į mūsų biurą adresu Butrimonių g. 9, Kaunas.

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyrose.