uv spauda - Fingerprint Spaustuvė Kaune
Fingerprint spaustuvė: Patarimai

UV spauda: 7 priežastys rinktis šį spaudos būdą

UV spauda – tai naujos kartos skaitmeninės spaudos metodas. Nors UV spaudos istorija nėra ypatingai ilga, tačiau dėl išskirtinių savybių ši spaudos forma sparčiai išpopuliarėjo visame pasaulyje. O apie tai, kas lėmė UV technologijos populiarumą ir kodėl jums verta rinktis šį spaudos metodą šiandien pasirengusi papasakoti FINGERPRINT spaustuvė Kaune.

1. Spartus darbų atlikimas

Naudojant inovatyvią UV technologiją, spaudos darbai atliekami ypatingai greitai, kadangi dėl ultravioletinės šviesos dažai išdžiūsta vos patekę ant spausdinamo paviršiaus. Tuo tarpu, pasitelkiant kitas spaudos technologijas, dažų džiūvimas gali trukti net iki kelių dienų.

2. Ryškios UV spaudos spalvos

Dėka greitai džiūstančių dažų rašalas tiksliai nugula reikiamoje vietoje, neišsilieja ir nesusigeria į pagrindą. Todėl, pasitelkiant UV spaudos metodą, galima išgauti ryškias, sodrias ir kokybiškas spaudinių spalvas.

3. UV spauda – universalu

UV spaudos technologija suteikia galimybę spausdinti ant pačių įvairiausių paviršių – popieriaus, plastiko, odos, metalo, medienos, stiklo, keramikos. Ko gero viena populiariausių medžiagų UV spaudai yra PVC plastikas. Ant šios medžiagos dažniausiai spausdinamos nuorodos, įvairi informacija ir kiti grafiniai elementai. Taip pat – aliuminio kompozitas, Plexiglas organinis stiklas, taip pat spausdinama ant paprasto stiklo.

4. Patvarumas ir ilgaamžiškumas

UV spaudos gaminiai rodo aukštą atsparumą įvairiems aplinkos veiksniams –  įbrėžimams, pažeidimams, drėgmei, temperatūrų kaitai. Dėl šios priežasties gamintojai šiai spaudos rūšiai gali suteikti net iki 3 metų garantiją.

 5. Ekologiškas ir tvarus spausdinimas

Naudojant UV spaudos technologiją,  į aplinką yra išmetama ženkliai mažiau lakiųjų organinių junginių lyginant su kitais spaudos metodais. Atitinkamai, dėl ilgaamžiškumo UV spaudos gaminiai yra laikomi tvariais.

6. Platus matmenų pasirinkimas

UV spauda gali būti naudojama pačių įvairiausių matmenų gaminiams spausdinti – nuo mažų informacinių lentelių iki didelių, 3 metrus siekiančių, reklaminių iškabų. FINGERPRINT spaustuvė Kaune turi spausdintuvo stalą, kurio dydis 2000x3000mm.

7. Draugiška kaina

Ir dar viena priežastis, kuri lemia spartų UV spaudos populiarėjimą – sąlyginai žema kaina. Dėl aukštos UV spaudinių kokybės, jų nebūtina dengti laminatu ar kita papildoma apsauga. Šie gaminiai tarnauja ilgai ir be papildomų išlaidų.

UV spauda – FINGERPRINT spaustuvėje Kaune

Ieškote kokybiškų ir greitų UV spaudos sprendimų? Nedvejokite ir susisiekite su savo srities profesionalais – FINGERPRINT spaustuve Kaune! Pasitelkę vienus pažangiausių rinkoje spausdinimo įrenginių įgyvendinsime visus jūsų spaudos norus.

Na, o esant poreikiui visus spausdintinės reklamos sprendimus galime įgyvendinti už jus – nuo reklaminio projekto maketavimo iki jo spausdinimo.

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykite į mūsų biurą adresu Butrimonių g. 9, Kaunas.

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK paskyroje.