uv spauda - idėjos verslui
Fingerprint spaustuvė: Patarimai

UV spauda: idėjos Jūsų verslui

UV spaudos technologija – tai bene populiariausias ir profesionaliausias šiandieninis spaudos metodas. Dėka inovatyvios technologijos UV spauda yra ryški, tiksli, atspari įvairiems aplinkos veiksniams bei yra tvaresnė ir ekologiškesnė už kitas spaudos formas.

O apie tai, kur šią spaudos technologiją galite panaudoti savo versle pasakoja spaudos specialistai FINGERPRINT komanda.

Prekybos vietos apipavidalinimas su UV spauda

Reklama prekybos vietoje – populiarus būdas pagyvinti aplinką, sukurti erdvės išskirtinumą ir sudominti vartotoją. Žinoma, norint, jog reklama būtų efektyvi, prekybos vietą būtina apipavidalinti patraukliai ir įdomiai. Tam pasitarnauti gali įvairūs UV spaudos gaminiai – dekoracijos iš PVC plastiko, paletinės dekoracijos, vizualūs grafiniai elementai.

Nuorodų sistemos

Informacinės nuorodos – tai lentelės ant durų, iškabos ant biurų fasadų, navigacinės nuorodos, vardines lenteles, lentelės su logotipais ir kt. Šios lentelės ypatingai svarbios, jei dirbate vietose, kuriose pastebimi dideli žmonių srautai, pavyzdžiui, prekybos centruose, verslo centruose ar sporto ir renginių arenose.

Naudojant UV spaudos technologiją informacinės lentelės dažniausiai gaminamos iš kokybiško PVC plastiko, kuris tarnauja ilgai tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis.

Reklaminė atributika

Norite išsiskirti iš konkurentų,  padidinti įmonės žinomumą, atkreipti potencialių klientų dėmesį? Pasirūpinkite aukštos kokybės reklamine atributika – rašikliais,  USB laikmenomis, padėkliukų rinkiniais, gertuvėmis, termopuodeliais, kompiuterių ir telefonų dėklais.

Taikant UV technologiją, dėl akimirksniu sustingstančių, neišsiliejančių ir į paviršių neįsigeriančių dažų, spauda ant jūsų reklaminės atributikos bus ryški, sodri ir tiksli.

Verslo dovanos

Smulki dovanėlė verslo partneriams arba klientams gali priminti apie jūsų įmonę, sustiprinti ryšius ir pagerinti verslo sėkmę. Tiesa, svarbu, jog dovanos būtų kokybiškos ir atspindėtų jūsų įmonės vertybes. Dėl šios priežasties drąsiai galite rinktis verslo dovanas su UV spauda, kuri užtikrins gaminių išskirtinumą ir kokybę.

Renginių organizavimas

Jei dirbate renginių organizavimo versle, UV spaudos gaminiai jums gali pasitarnauti ne tik apipavidalinant renginių erdves, bet ir kuriant kokybiškas ir išskirtines padėkas, sertifikatus ar diplomus. Inovatyvaus UV lako pagalba galite sukurti prabangius, 3D pojūtį suteikiančius gaminius.

UV spauda – FINGERPRINT spaustuvėje Kaune

Ieškote kokybiškų ir greitų UV spaudos sprendimų? Nedvejokite ir susisiekite su savo srities profesionalais – FINGERPRINT spaustuve! Pasitelkę vienus pažangiausių rinkoje spausdinimo įrenginių įgyvendinsime visus jūsų spaudos norus.

Na, o esant poreikiui visus spausdintinės reklamos sprendimus galime įgyvendinti už jus – nuo reklaminio projekto maketavimo iki jo spausdinimo.

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykite į mūsų biurą adresu Butrimonių g. 9, Kaunas.

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK paskyroje.

Daugiau susijusios informacijos: