vizitinės kortelės - spaustuvė Kaune
Fingerprint spaustuvė: Patarimai

Vizitinės kortelės: 7 patarimai, kaip palikti gerą pirmąjį įspūdį

Pripažinkite, kad ant popieriaus skiautelės ar servetėlės atplaišos užrašytas telefono numeris tikrai nepaliks gero pirmojo įspūdžio apie jus ir jūsų įmonę. Tuo tarpu estetiškai sumaketuotos ir kokybiškai spaustuvėje atspausdintos vizitinės kortelės – spauda, kuri neabejotinai sukurs puikų įspūdį ir pristatys jus kaip profesionalą.

Dėl šios priežasties FINGERPRINT spaustuvė nusprendė su Jumis pasidalinti 7 patarimais, padėsiančiais sukurti efektyvias vizitines korteles.

Dizaino elementai – pagal sritį, kurioje dirbate

Visų pirma, pradedant maketuoti vizitinę kortelę, reikėtų pasirinkti pagrindines spalvas, kadangi spalvų gausa kortelę gali paversti chaotiška ir netvarkinga. Tuomet svarbu apgalvoti, kokios stilistikos kortelę norite sukurti, kokie grafiniai elementai joje dominuos. Mąstant apie šiuos kriterijus, rekomenduojame dėmesį atkreipti į sferos, kurioje dirbate ypatybes, ir įmonės arba atstovaujamo prekės ženklo dizainą.

Šriftas didesnis nei 8pt

Pasirinktas šriftas taip pat turi atspindėti jūsų teikiamą paslaugą. Tad, jei esate IT specialistas, vertėtų rinktis klasikinį, tvirtą šriftą. Tuo tarpu, dirbant renginių organizavimo srityje, ieškokite ekspresyvaus varianto. Tiesa, jei naudojate tam tikrą šriftą savo internetinėje svetainėje, socialinių tinklų vizualikoje ar kituose reklaminiuose sprendimuose, jį siūlome rinktis ir maketuojant vizitinę kortelę. Tai padės išlaikyti vientisą įmonės identitetą.

Dar vienas svarbus elementas – šrifto dydis. Vizitinėje kortelėje nenaudokite mažesnio nei 8pt šrifto, o įmonės pavadinimui rinkitės ne mažesnį nei 12pt.

Efektyviausias pasirinkimas – klasikinio dydžio kortelė

Standartinis vizitinės kortelės dydis Lietuvoje yra 90 x 50 mm. Tačiau, jei norite unikalios kortelės, apsvarstykite galimybę užapvalinti jos kampus, ją perkelti į vertikalią padėti arba spausdinti kvadrato formos kortelę. Vis dėlto, nepamirškite, jog vizitinę gavėjai dažniausiai deda į piniginę arba kortelių dėklą, tad didelė ar išskirtinės formos kortelė gali greitai pasimesti arba nukeliauti tiesiai į šiukšlių dėžę.

Svarbiausia nurodyti – kas jūs ir kaip su jumis susisiekti

Vizitinė kortelė turėtų suteikti informaciją apie tai, kas jūs esate, kur jus rasti ir kaip su jumis susisiekti. Todėl joje vertėtų nurodyti – vardą ir pavardę, pareigas, įmonės pavadinimą, telefono numerį, internetinio tinklalapio adresą, įmonės adresą.

Išnaudokite abi kortelės puses

Maketuodami vizitinę kortelę, nepamirškite, jog ji turi dvi puses! Norėdami sukurti minimalistinę kortelę, dalį informacijos, pavyzdžiui, jūsų vardą, pavardę ir įmonės logotipą dėkite vienoje pusėje, o kontaktinius duomenis kitoje. Tuo tarpu, jei visą šią informaciją estetiškai sutalpinate vienoje kortelės pusėje, kitoje galite pateikti išskirtinį faktą apie save, įmonę arba kitą darbo specifiką atspindintį elementą.

Taip pat šiandien vis stipriau populiarėja QR kodo spauda ant kortelės. Šio kodo pagalba klientui galėsite pateikti daugiau informacijos apie save, kortelėje išlaikant tvarką ir minimalizmą. Tad QR kodas taip pat gali tapti puikiu elementu, užpildančiu antrąją kortelės pusę.

Neperkraukite vizitinės kortelės

Neperkraukite kortelės tekstu ir kitais grafiniais elementais! Jei kortelę perpildysite, joje bus sunku rasti pagrindinę informaciją. Tad, kuo mažiau nebūtinų elementų atsidurs ant kortelės, tuo ji bus paveikesnė ir efektyvesnė.

Vizitinės kortelės spaudai rinkitės kokybišką popierių

Klasikinės vizitinės kortelės įprastai spausdinamos ant 300–350 gsm grafinio kartono ar kito dekoratyvinio popieriaus. Tačiau, jei norite, jog jūsų spauda atrodytų išskirtinai, ją laminuoti galite blizgiu, matiniu arba „soft touch“ laminatu.

Vizitinės kortelės – FINGERPRINT spaustuvė Kaune

Ieškote vietos, kur galėtumėte greitai ir kokybiškai atsispausdinti vizitines korteles? Nedvejokite ir susisiekite su savo srities profesionalais – FINGERPRINT spaustuve! Pasitelkę vienus pažangiausių rinkoje spaudos įrenginių įgyvendinsime visus jūsų spaudos norus.

Na, o esant poreikiui visus spausdintinės reklamos sprendimus galime įgyvendinti už jus – nuo reklaminio projekto maketavimo iki vizitinės kortelės spausdinimo.

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykite į mūsų biurą adresu Butrimonių g. 9, Kaunas.

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK paskyroje.