Europos jaunių penkiakovės čempionate FingerPrint spaustuvė užsiėmė tentų gamyba bei kitais spaudos darbais
FingerPrint spaustuvės Kaune klientai

„FingerPrint“ spaustuvės kliento „Hiperionas“ patirtis: apie augimą kartu ir tentų gamybą Europos jaunių čempionato metu

Tentų gamyba ir kiti spaudos darbai, tai kuo spaustuvė „FingerPrint“ užsiima jau nuo 2015 metų. Kokybiškas paslaugų atlikimas leidžia džiaugtis dideliu ir augančiu nuolatinių klientų ratu. Vienas jų – šiuolaikinės penkiakovės klubas „Hiperionas“. Jo vadovas Paulius Aleksandravičius sutiko pasidalinti patirtimi ir papasakoti, kodėl pradėjęs bendradarbiauti su „FingerPrint“ dar 2015-aisiais, naujo partnerio spaudos darbams niekada daugiau ir neieškojo.

Tentų gamyba ir spaudos darbai, kurių „reikėjo vakar“

Aleksandravičiaus vadovaujamo klubo „Hiperionas“ veikla neatsiejama nuo renginių organizavimo. Atitinkamai, tarp dažniausių klubo poreikių spaudos darbams – informacinės medžiagos bei tentų gamyba varžyboms. Na, o turbūt visi renginių organizatoriai sutiks, jog sunku įsivaizduoti renginį, kuriame kiekvienas žingsnis įvyktų pagal planą, išvengiant net ir smulkių netikėtumų. Dėl šios priežasties, P. Aleksandravičiaus, kaip ir kitų renginius organizuojančių žmonių veiklą, neretai lydi situacija, kuomet spaudos darbus reikėjo atlikti vakar.

Anot „Hiperionas“ vadovo, būtent „FingerPrint“ spaustuvės operatyvumas, gebėjimas lanksčiai reaguoti į paskutinės sekundės poreikius ir tapo viena svarbiausių įmonės savybių, leidusių užmegzti ilgametę partnerystę.

„Varžybų metu mums reikia pačių įvairiausių spaudos darbų – nuo tentų gamybos, skiriamųjų ar magnetinių lentelių ant automobilių iki įvairiausių darbų apdailai“, – pasakojo P. Aleksandravičius. – „Tiesa, tenka pripažinti, jog dažniausiai šie darbai tampa tais, kuriuos reikėjo atlikti vakar. Džiaugiamės, jog „FingerPrint“ į šiuos klausimus visuomet žiūri labai lanksčiai ir spėją kokybiškai įgyvendinti mūsų poreikius per tikrai trumpą laiką.“

„FingerPrint“ – patikrintas tiekėjas organizuojant didelius renginius

Sutapus, jog abi įmonės veiklą pradėjo panašiu metu ir dirbo kartu, P. Aleksandravičius džiaugėsi bendru augimu. Būtent tai leido turėti tvirtą užnugarį ir pasitinkant didžiausią klubui „Hiperionas“ tekusį iššūkį – 2019-aisiais metais klubo organizuotą šiuolaikinės penkiakovės jaunių čempionatą.

Kaune vykusi sporto šventė buvo itin sėkminga. Joje dalyvavo net 225 sportininkai iš 21 šalies, o toks dalyvių skaičius tapo rekordiniu šiuolaikinės penkiakovės istorijoje Lietuvoje. Bendras renginio dalyvių – sportininkų, trenerių, renginio organizatorių bei personalo – skaičius perkopė 300 ir gerokai pralenkė 2018-aisiais vykusias analogiškas varžybas Lenkijoje.

„Visus čempionato spaudos darbus patikėjome „FingerPrint“, – teigė pašnekovas. – „Mums buvo reikalingi tiek įprasti darbai, kaip tentų gamyba, tiek netradiciniai darbai, o juos reikėdavo atlikti net ir vėlyvą naktį. Visgi, nepaisant visko, šios spaustuvės komanda visuomet buvo pasiruošusi padėti.“

Kaip teigia pašnekovas, čempionatas tapo puikiu bendro augimo simboliu. Pradėjus veiklą su minimaliais poreikiais, 2019-aisiais spaustuvė „FingerPrint“ įrodė galinti išpildyti ir itin didelės apimties projektus. Gerų atsiliepimų sulaukęs čempionatas tapo ir puikiu spaustuvės darbo įvertinimu.

Svarbiausia – lankstumas, spaudos darbo specifikos išmanymas

Paklausus apie tai, kas klientui yra svarbiausia ieškant patikimo partnerio, P. Aleksandravičius pabrėžė lankstumą.

„Spaustuvė „Fingerprint“ puikiai jaučia pulsą. Suvokia, kurį produktą reikia gaminti anksčiau, kurį vėliau. Puikiai įsigilina į mūsų poreikius, padeda suprasti, kurie darbai turi būti prioritetiniai,“ – pasakojo P. Aleksandravičius. – „Toks lankstumas ir prisitaikymas prie situacijos džiugina.“

Galiausiai, šiuolaikinės penkiakovės klubo „Hiperionas“ vadovas atskleidė, jog „jei tik kažko prireikia, tai visada ir kreipiamės pradžiai į juos. Dažnai kreipiamės net ir ne spaudos, o kitais vizualinio apipavidalinimo klausimais ir taip vis tiek gauname patarimą, kas mums galėtų padėti.“

Tentų gamyba bei kiti spaudos darbai „FingerPrint“ spaustuvėje Kaune

Dėkojame mūsų ilgamečiui klientui, šiuolaikinės penkiakovės klubo „Hiperionas“ vadovui Pauliui Aleksandravičiui už įvertinimą, pasitikėjimą bei pasidalinimą mintimis apie mūsų ilgametį bendradarbiavimą.

Jei ir Jums yra reikalinga aukštos kokybės tentų gamyba, paprasti tentai, MESH tentai, ROLL UP tentai, POP UP tentai bei kiti spaudos darbai Kaune, nedvejokite ir susisiekite su mumis jau dabar. Pasitelkę rinkoje vienus pažangiausių spausdinimo įrenginių įgyvendinsime visus jūsų plačiaformatės spaudos poreikius.

Esant poreikiui visus spausdintinės reklamos sprendimus galime atlikti už jus – nuo reklaminio projekto maketavimo iki tento sumontavimo ir pakabinimo norimoje vietoje.

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK paskyroje.

Europos jaunių penkiakovės čempionate FingerPrint spaustuvė užsiėmė tentų gamyba bei kitais spaudos darbais

Europos jaunių penkiakovės čempionate FingerPrint spaustuvė užsiėmė tentų gamyba bei kitais spaudos darbais. (Nuotr. E. Šemioto / diena.lt)