tentų gamyba Kaune - Fingerpint Spaustuvė spaudos darbai Kaune
Fingerprint spaustuvė: Patarimai

Tentų gamyba: kaip išsirinkti ir kitos ekspertų įžvalgos

Norite apie savo įmonę, prekę arba paslaugą pranešti reklaminiu tentu, tačiau galva sukasi nuo skirtingų tentų tipų? Ne bėda! Daugiau nei 5 metus „Fingerprint“ spaustuvei Kaune vadovaujantis Algirdas Sokolnikas papasakos apie reklaminių tentų gamyba ir tai kaip pasirinkti šiuos spaudos gaminius.

Reklaminių tentų gamyba: Kaip tvirtinti lauke kabinamus tentus?

Tentų gamyba: TENTAI

Standartinis tentas

Renkantis reklaminį tentą, visų pirma, svarbu įvertinti ar tentą kabinsite lauke, ar statysite vidaus patalpose. Jei nusprendėte kabinti lauke, „Fingerprint“ vadovas pataria rinktis tarp standartinių tentų, rėminėse konstrukcijose montuojamų, ir perforuotų „Mesh“ tentų.

Standartiniai tentai pasižymi ryškiomis spalvomis ir aukšta spaudos raiška, tačiau juos kabinti rekomenduojama tik rėminėse konstrukcijose, ant pastatų sienų ar kitų stabilių konstrukcijų, kurioms įtakos nedaro vėjas. Tuo tarpu, spauda ant „Mesh“ tentų dėl skylėto paviršiaus yra blankesnė, tačiau šis tentas per save praleidžia net 40 proc. oro srauto, todėl jį galima montuoti net vėjuotose vietovėse, nesibaiminant, jog jis plyš“, – pasakojo „Fingerprint“ spaustuvės Kaune vadovas.

Kalbėdamas apie lauko tentus, A. Sokolnikas taip pat akcentuoja tvirtinimo svarbą. O kaip geriausią ir laiko patikrintą sprendimą išskiria tvirtinimą elastinėmis gumomis, per metalinius montavimo žiedus. Elastinės gumos sumažina tiesiogines staigias apkrovas į perimetrą ir šiek tiek amortizuoja vėjo gūsius

„Atspausdinus tentą, jo kraštinės yra užlenkiamos ir suvirinamos, taip sutvirtinant jo konstrukciją. Tuomet vidutiniškai kas 30 centimetrų yra įkalami žiedai. Per šiuos žiedus tentas gali būti tvirtinamas tvirtinimo gumomis arba varžtais. Visuomet rekomenduoju rinktis elastines gumas, kadangi jos amortizuoja vėjo gūsius ir neleidžia jam įplyšti“, – pataria spaustuvės „Fingerprint“ vadovas.

Kompaktiški ir mobilūs vidaus patalpų reklaminiai tentai

Tentų gamyba: ROLL UP TENTAI

Populiarus sprendimas: Roll-up tentas

Tuo tarpu vidaus patalpoms reklaminių tentų gamybos specialistas rekomenduoja rinktis ypač lygaus paviršiaus, iš storesnės medžiagos pagamintus, „Roll Up“ arba „Pop Up“ tipo stendus su tentais. Šie, anot A. Sokolniko, puikus pasirinkimas produkciją pristatant parodose, ekspozicijose ar kituose renginiuose.

„Vienas kompaktiškiausių variantų, kurį galite gabenti maišelyje ir pastatyti vos vienu rankos judesiu, yra mobilūs „Roll Up“ stendai. Visgi, jei ieškote kiek masyvesnio ir labiau akį traukiančio sprendimo, rinkitės magnetinį „Pop Up“ stendą. Dėka viduje esančio aliuminio sluoksnio, šis yra standus ir magnetinių juostų pagalba lengvai prisitvirtina prie stendo konstrukcijos“, – pasakoja spaustuvės „Fingerprint“ vadovas.

Kalbėdamas apie vidaus tentus, A. Sokolnikas atkreipia dėmesį ir į dažus. Patalpose statomiems tentams galima rinktis iš įvairių variantų. Turint informacijos apie asmenis, kuriems gali kilti, nors ir itin retos, bet alerginės reakcijos į įprastus dažus, galima opcija: lateksiniai dažai. Šis sprendimas, nors ir brangesnis, neturi priemaišų, kurios galėtų sukelti nemalonius potyrius.

Svarbiausia – vengti bendrinių dizaino klaidų

Dar vienas svarbu elementas, renkantis reklaminį tento gamybą, yra jo dizainas. Tentų specialistas teigia, jog dėl skonio nesiginčijama, o kas yra gražu vienam, kitam gali nepatikti. Visgi, maketuojant tentą, anot jo, svarbiausia nedaryti bendrinių dizaino klaidų.

„Kuriant vizualinį tento turinį ir norint, jog jis būtų matomas ir patrauklus akiai būtina naudoti kontrastingas, skirtingo tono spalvas. Kita ypač dažna klaida vizualuose – pernelyg didelis teksto kiekis. Ilgų tekstų šiandien vartotojai nebeskaito, todėl rekomenduočiau reklaminiame tente pateikti trumpą, pagrindinę reklamos idėją atspindintį sakinį“, – nurodo A. Sokolnikas.

„FingerPrint“ spaustuvė Kaune: Profesionali reklaminių tentų gamyba

Ieškote vietos, kur galėtumėte greitai ir kokybiškai atsispausdinti reklaminius tentus? O galbūt vis dar kyla klausimų apie tentų gamybą? Nedvejokite ir susisiekite su savo srities profesionalais – FINGERPRINT spaustuvė Kaune! Pasitelkę vienus pažangiausių rinkoje spausdinimo įrenginių įgyvendinsime visus jūsų plačiaformatės spaudos norus.

Na, o esant poreikiui visus spausdintinės reklamos sprendimus galime įgyvendinti už jus – nuo reklaminio projekto maketavimo iki tento sumontavimo ir net pakabinimo norimoje vietoje.

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykite į mūsų biurą adresu Butrimonių g. 9, Kaunas.

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK paskyroje.