Reklaminiai tentai: privalumai prieš kitus reklamos tipus
Fingerprint spaustuvė: Patarimai

Reklaminiai tentai: privalumai prieš kitus reklamos tipus

Kartu su skaitmenizacijos procesais ir socialinių tinklų atėjimu į reklamos rinką buvo manyta, jog reklaminiai tentai pamažu trauksis į užribį. Visgi rinkos tyrimų bendrovės STATISTA duomenimis reklaminių tentų populiarumas pastaraisiais metais nesumažėjo, net atvirkščiai – jis stabiliai auga. Apie tai, kodėl reklaminiai tentai vis dar išlieka tokia populiari reklamos forma ir kuo jie pranašesni už kitus reklamų tipus pasakoja spaustuvės „Fingerprint“ vadovas Algirdas Sokolnikas.

Platus tentų formatų ir dydžių pasirinkimas

Vienas akivaizdžiausių reklaminių tentų privalumų – jų dydis. Kaip pastebi A. Sokolnikas, jie gali būti neriboto dydžio – nuo daugeliui įprastų reklaminių skydų, šalikelių bei stotelių tentų iki stendų montuojamų per visą pastato fasadą.

„Pavyzdžiui, Lietuvoje didžiausio kada nors pagaminto reklaminio tento plotis siekė net 2500 kvadratinių metrų. Sunku nepastebėti tokios reklamos, tiesa? Žinoma, mažesni tentai taip pat yra efektyvūs, o tyrimai rodo, jog net 75% žmonių eidami arba važiuodami pro tentą į jį atkreipia dėmesį“, – teigia spaustuvės „Fingerprint“ vadovas.

Reklaminiai tentai padeda pasiekti didelę auditoriją už mažesnę kainą

Kaip dar vieną reklaminių tentų išskirtinumą spaustuvės „Fingerprint“ vadovas išskiria didelį auditorijos pasiekiamumą už mažesnę kainą. Lyginant su kitomis plačią auditorijos dalį galinčiomis pasiekti reklamos priemonėmis tentų gamybos sąnaudos santykinai mažos, todėl atsiranda galimybė tokio tipo reklaminę kampaniją organizuoti ilgiau.

„Lyginant reklaminius tentus su televizijos reklama pastebima, jog pastarasis reklamos kanalas neretai būna net kelis kartus brangesnis. Ir nors reklama televizijoje įprastai laikoma prestižine reklamos forma, tačiau čia prasidėjus reklamai vartotojai turi galimybę perjungti kanalą arba naudodamiesi išmaniąja televizija net ją prasukti. Tuo tarpu, vaikštinėjant lauke ar važiuojant automobilių, sunku išvengti reklaminių tentų ir bent akies krašteliu nežvilgtelėti į juos“, – pastebi A. Sokolnikas.

Aukščiausios kokybės reklaminiai tentai FINGERPRINT spaustuvėje Kaune

Ieškote vietos, kur galėtumėte greitai ir kokybiškai atsispausdinti reklaminius tentus? Nedvejokite ir susisiekite su savo srities profesionalais – FINGERPRINT spaustuve! Pasitelkę vienus pažangiausių rinkoje spausdinimo įrenginių įgyvendinsime visus jūsų plačiaformatės spaudos norus.

Na, o esant poreikiui visus spausdintinės reklamos sprendimus galime įgyvendinti už jus – nuo reklaminio projekto maketavimo iki tento sumontavimo ir net pakabinimo norimoje vietoje. Mūsų spaustuvėje Kaune galite rasti šiuos tentų tipus: tradicinius tentus, „Mesh“ tentus, „Roll Up“ tentus bei „Pop Up“ tentus.

Susisiekite ČIA nurodytais mūsų kontaktais arba atvykite į mūsų biurą adresu Butrimonių g. 9, Kaunas.

Daugiau naujienų rasite mūsų FACEBOOK paskyroje.

Taip skaitykite: Tentų gamyba: kaip išsirinkti ir kitos ekspertų įžvalgos; „FingerPrint“ spaustuvės kliento „Hiperionas“ patirtis; Reklaminiai tentai: 10 įdomiausių pavyzdžių, kaip patraukti kliento akį.